Apie mus

UAB „Sigreta" savo veiklą pradėjo 1997 metais kaip asmens ir turto apsaugos bendrovė. 2000 metais mums suteiktas saugos tarnybos statusas. Nuo 2014 metų - asociacijos „Apsaugos Verslo Grupė“ narė. 2015 metais suteiktas sertifikatas už patikimą financinę veiklą per paskutinius 5 metus „Stipriausi Lietuvoje lyderiai“. Per šį laikotarpį įgijome apsaugos paslaugų patirties, sukūrėme efektyvią ir lanksčią apsaugos sistemą, pelnėme savo klientų pasitikėjimą. Mūsų teikiamas saugos paslaugas pasirinko įvairaus profilio įmonės, valstybinės įstaigos, religinės ir kultūros organizacijos, gamybinės įmonės, prekybos salonai, tarptautinės bendrovės ir fiziniai asmenys. žr . Klientai

 

Teikdami saugos sprendimus, siekiame išpildyti visus kliento reikalavimus ir lūkesčius, užtikriname, kad klientui suteikiamos paslaugos labiausiai atitinka jo saugos poreikius. Savo veikloje naudojame pažangiausias technologijas, bendradarbiaujame su kitomis saugos tarnybomis bei saugos įrangą gaminančiomis kompanijomis, todėl galime pasiūlyti saugos paslaugų teikimą visoje Lietuvoje.

Nuolat tobuliname savo darbuotojų profesines žinias ir įgūdžius, užtikrindami, kad visi mūsų darbuotojai tinkamai atlieka savo pareigas, nes turi pakankamą kompetenciją. Kiekvienais metais darbuotojai laiko privalomus testus kvalifikacijai patvirtinti. Darbinėje veikloje taikome darbuotojų saugos ir sveikatos prevencines priemones, išvengdami nelaimingų atsitikimų bei rizikos darbuotojų saugai ir sveikatai.

Racionaliai naudojame energijos išteklius, mažinandami vykdomos veiklos poveikį aplinkai, taikydami prevencines priemones. Saugome darbuotojų sveikatą vykdant bet kurią bendrovės veiklą.