Dažniausia užduodami klausimai

Kadangi trūksta lėšų fizinei apsaugai, noriu paklausti, gal yra galimybė techninėmis priemonėmis saugoti objektą?
Priklausomai nuo objekto paskirties, vietovės, specifikos ir kt. sąlygų, parinkus objektui individualias technines priemones ir pajungus į apsaugos tarnybos pultą, galima. Saugojimo kaina sumažėja iki 50%.
Ar galima įrengti laikiną apsauginę signalizaciją?
Laikiną apsauginę signalizaciją galima įrengti, jeigu objekte yra langai, durys ir elektros įvadas. Firmos specialistai gali patarti, įrengti, atlikti garantinį ir pogarantinį remontą ir prijungti signalizaciją prie saugos tarnybos „Sigreta“ centrinio stebėjimo pulto radijo bangų siųstuvu, telefoniniu ar mobiliuoju ryšiu.
Norėčiau įrengti apsauginę signalizaciją bute, kuriame atlikti apdailos darbai. Ar galima atlikti nepažeidžiant buto apdailos?
Galima įrengti belaidę apsaugos sistemą nenaudojant laidų ir nesugadinant apdailos.
Ar galima įrengti apsauginę signalizaciją bute, kuriame yra šuo?
Įrengti signalizacija bute ar name, jeigu yra šuo, galima. Reikia panaudoti specialius daviklius.
Turiu sodo namą prie Vilniaus, kuriame nėra įrengto telefoninio ryšio ir rudens, ar žiemos metu blogos privažiavimo sąlygos. Ar galima įrengti signalizaciją ir prijungti prie saugos tarnybos pulto?
UAB „Sigreta“ specialistai gali patarti, įrengti (atlikti garantinį ir pogarantinį remontą) ir prijungti signalizaciją prie saugos tarnybos „Sigreta“ centrinio stebėjimo pulto radijo bangų siųstuvo ar mobiliojo ryšio pagalba. Saugos tarnybos „Sigreta“ ekipažai važinėja padidinto pravažumo automobiliais „Subaru“, todėl gali privažiuoti iki objekto ir blogesnėmis sąlygomis.

Neradote atsakymo? Užduokite klausimą

Vardas*:

Susisiekite su mumis:

El. paštas*: +370 686 24123
Klausimas*: +370 670 04721